East Side Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 Javni natječaj za moderatore foruma

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Zlaja_OS
Admin
Zlaja_OS


Broj postova : 163
Join date : 24.03.2013
Age : 34
Lokacija : Čepin

Javni natječaj za moderatore foruma Empty
PostajNaslov: Javni natječaj za moderatore foruma   Javni natječaj za moderatore foruma Emptypon oľu 25, 2013 5:44 pm

East side team traži moderatore za pojedine sekcije foruma. Svi zainteresirani nek se jave u ovoj temi pa ćemo odlucit tko sta gdje, prijaviti se mogu svi članovi foruma, prednost imaju oni koji pošalju plavu kovertu na moju adresu. Cool

Lijep pozdrav svima!
[Vrh] Go down
KIBO_89

KIBO_89


Broj postova : 24
Join date : 25.03.2013
Age : 35
Lokacija : Vukovar

Javni natječaj za moderatore foruma Empty
PostajNaslov: Re: Javni natječaj za moderatore foruma   Javni natječaj za moderatore foruma Emptypon oľu 25, 2013 5:53 pm

pošaljem ti ja plavu sa uplatnicom, nije prob Very Happy hiihih lol!
[Vrh] Go down
Zlaja_OS
Admin
Zlaja_OS


Broj postova : 163
Join date : 24.03.2013
Age : 34
Lokacija : Čepin

Javni natječaj za moderatore foruma Empty
PostajNaslov: Re: Javni natječaj za moderatore foruma   Javni natječaj za moderatore foruma Emptypon oľu 25, 2013 6:20 pm

Kolega mislim da si jako neozbiljan s obzirom da vam je u struci znati sto znaci plava koverta hahaha
[Vrh] Go down
KIBO_89

KIBO_89


Broj postova : 24
Join date : 25.03.2013
Age : 35
Lokacija : Vukovar

Javni natječaj za moderatore foruma Empty
PostajNaslov: Re: Javni natječaj za moderatore foruma   Javni natječaj za moderatore foruma Emptypon oľu 25, 2013 6:26 pm

Zlaja_OS je napisao/la:
Kolega mislim da si jako neozbiljan s obzirom da vam je u struci znati sto znaci plava koverta hahaha
kolega msm da ti mene nisi skuzio jer ja znam sta sam napisao hahaha Wink Very Happy
[Vrh] Go down
alenrs

alenrs


Broj postova : 162
Join date : 24.03.2013
Age : 30
Lokacija : Virovitica

Javni natječaj za moderatore foruma Empty
PostajNaslov: Re: Javni natječaj za moderatore foruma   Javni natječaj za moderatore foruma Emptypon oľu 25, 2013 6:26 pm

posto imam vremena tj stalno sam doma pa se javljam i ja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Javni natječaj za moderatore foruma Empty
PostajNaslov: Re: Javni natječaj za moderatore foruma   Javni natječaj za moderatore foruma Empty

[Vrh] Go down
 
Javni natječaj za moderatore foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pravila foruma
» Vidjeni s EST foruma
» Isprika članovima foruma(ovim koji su i dalje ovdje)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
East Side Team :: Offtopic-
Forum(o)Bir: